Aktualności
Dzień Patrona w naszej szkole.

Dzisiejszy dzień był wyjątkową okazją do wspólnego świętowania i poznawania świata śladami naszego Patrona – św. Jana Pawła II. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przedstawili kraje, które Ojciec Święty odwiedził podczas swoich pielgrzymek. Była to piękna lekcja historii, kultury i wartości, które głosił Jan Paweł II.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie przepysznych słodkości inspirowanych różnymi krajami świata.
Składamy ogromne podziękowania Radzie Rodziców za przekazanie naszej szkole wyjątkowego prezentu – fantomu do ćwiczeń pierwszej pomocy. 🚑
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólnie spędzony czas oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery tego dnia



























