Aktualności

Stacji Grawitacja

Uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w wycieczce do Stacji Grawitacja w Poznaniu.
Uczniowie spędzili czas aktywnie i pozytywnie zmęczeni wrócili do szkoły.

Podobne artykuły

Zobacz także
Close
Back to top button
Skip to content