Aktualności
Stacji Grawitacja

Uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w wycieczce do Stacji Grawitacja w Poznaniu.
Uczniowie spędzili czas aktywnie i pozytywnie zmęczeni wrócili do szkoły.












Uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w wycieczce do Stacji Grawitacja w Poznaniu.
Uczniowie spędzili czas aktywnie i pozytywnie zmęczeni wrócili do szkoły.










